Szemtelenül parkoló sofőrök Esztergomban

Városunkban is sok a szemtelenül parkoló sofőr. Többen tilos helyen állnak meg, kapubejárókban vagy épp parkolóban, de rosszul. A képen látható autó például két helyet is elfoglal. Bár több helyen ingyenes a parkolás, ez nem azt jelenti, hogy akár keresztben is állhatunk.

Városunkban is sok a szemtelenül parkoló sofőr. Többen tilos helyen állnak meg, kapubejárókban vagy épp parkolóban, de rosszul. A képen látható autó például két helyet is elfoglal. Bár több helyen ingyenes a parkolás, ez nem azt jelenti, hogy akár keresztben is állhatunk.

Ön találkozott már pofátlan parkolókkal Esztergomban vagy a környéken? Írja meg nekünk történetét vagy küldjön róluk fotót!

info@hidlap.hu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Szólj hozzá!

info@hidlap.hu

©  hidlap.hu — Minden jog fenntartva!