Taksony

Hídlap

Érmeket zsebeltek be Sukorón térségünk kajak-kenu versenyzői

Remekeltek térségünk kajak-kenu versenyzői a hétvégén Sukorón megrendezett Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékversenyén. Az Esztergomi Kajak-Kenu Sportegyesület és a Nagymarosi Sportegyesület aranyérmeket is ünnepelhetett.

Hirdetések

A szeptember 12-13-án megrendezett verseny eredményei:

  • K1 Női Kölyök U14 2000 m Döntő I. 09:24 : 4. Kmetyó Klaudia (2006, Verőcei Kajak-Kenu Egyesület)
  • K2 Női Kölyök U14. 2000m Döntő I.: 3. Kiss Kata (2006), Köles Lívia Alexa (2006) (mindketten Esztergomi Hajós Egylet),
  • MK2 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I. : 4. Gaszner Eszter (2008), Kardos Orsolya (2009) (mindketten Nagymarosi Sportegyesület)
  • K1 Férfi Kölyök U13-U14. 2000m (Zebra szerint) Döntő I.: 2. Kulcsár Gyenes (2006, Verőcei Kajak-Kenu Egyesület)
  • K2 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.: 3. Hencz Áron (2007), Villányi Csongor (2007) (mindketten Esztergomi Kajak-Kenu SE)
  • PC2 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I. : 3. Révész Jázmin Regina (2008), Lénárt Gabriella (2008) (mindketten Nagymarosi Sportegyesület)
  • MK1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.: 4. Czibula Rebeka (2008, Esztergomi Kajak-Kenu SE)
  • MK1 Férfi Gyermek U11 2000 m Döntő I.: 3. Kardos Olivér (2007, Nagymarosi Sportegyesület)
  • MK4 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I. : 4. Rózsahegyi Rozi (2009), Schubert Zita (2010), Szűcs Réka Zita (2009), Buzás Emilia (2009) (mindannyian Zoltek Kajak-Kenu SE)
  • MK2 Női Gyermek U10 2000 m Döntő I.: 1. Villányi Eszter (2010), Peck Linett (2010) (mindketten Esztergomi Kajak-Kenu SE)
  • MK1 Férfi Gyermek U10-U11 4x200m Döntő IV.: 4. Hadi Mátyás (2010), Berezvai Soma (2009), Burgermeister Olivér (2010), Csajka Hunor (2009) (mind Nagymarosi Sportegyesület)
  • MK1 Vegyes Gyermek U12 4x200m Döntő I.: 1. Gergely Péter, Kósa Nóra Lilla, Czuba Rebeka, Magyar Tamás (mind 2008, mind Esztergomi Kajak-Kenu SE)
  • MK1 Vegyes Gyermek U12 4x200m Döntő III. : 1. Gaszner Eszter (2008), Kardos Olivér (2009), Drobilich Pál (2008), Kardos Orsolya (2009) (mind Nagymarosi Sportegyesület); 5. Garai Zsuzsanna, Matolcsi Zsombor, Hoffmann Zora, Kerékgyártó Zétény (mind 2008 és mind Lábatlani Sirályok VSE)
  • MK1 Női Gyermek U10-U11 4x200m Döntő II.: 3. Palotás Petra (2009), Palotás Réka (2010), Eninger Adél (2009), Kozel Sára (2010) (mind Lábatlani Sirályok VSE); 4. Buzás Emilia (2009), Schubert Zita (2010), Rózsahegyi Rozi (2009), Szűcs Réka Zita (200) Zoltek Kajak-Kenu SE
  • K1 Férfi Kölyök U13. 3X200m váltó Döntő I.: Gálicz Dávid, Villányi Csongor, Hencz Áron (mind 2007 és mind Esztergomi Kajak-Kenu SE)

Az eredménylista nem teljes, csak a döntő futamok első öt helyén végzett térségbeli sportolókat soroltuk fel. A teljes lista itt érhető el.

Gratulálunk mindenkinek!

(Forrás: results.kajakkenu.hu)

(Borítókép: Lábatlani Sirályok VSE)

Hirdetések