Nem mindennapi lánykérésnek lehettek szemtanúi Szobon, melyről a napokban közösségi oldalán számolt be a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatósága. Grexa Norbert tűzoltó őrmester még Ferencz Gyöngyi polgármester asszony engedélyét is megkérte az akcióhoz.


„Vác/2 fecskendő és legénysége jelent meg Szobon, az önkormányzat épülete előtt, ott dolgozik ugyanis Grexa Norbert párja, Zsuzsanna. Az őrmester a polgármesterrel lebeszélte a “lánykérés” forgatókönyvét” – számolt be a napokban a gyönyörű eseményről a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatósága.
Tájékoztatásuk szerint Zsuzsanna mit sem sejtve elindult egy megbeszélésre főnökével, amikor a fecskendő hirtelen melléjük érkezett, párja kiugrott belőle, féltérdre ereszkedett és megkérte a kezét. A meglepett, de boldog pillanatok után Zsuzsanna természetesen igennel felelt a nagy kérdésre.

Szerkesztőségünk nevében sok boldogságot kívánunk Grexa Norbertnek és Zsuzsannának!
(Fotók: Vác http)
(Forrás: BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatósága)