Visszavágott a Dorog, idegenbe győzték le a Siófokot

Továbbra is remek formában van a Dorogi FC, mely az elmúlt hétvégén a Balaton partján lépett pályára és 0:1-es győzelemmel távozott Siófokról. Az újabb siker azt jelenti, hogy nagy lépést tettek a bennmaradás felé.

A Merkantil Bank Liga 32. fordulójában lejátszott bajnoki első negyvenöt perce nem hozott nagy izgalmakat, révén a felek mindössze két izmos helyzetik jutottak el.

A 6. percben egy szöglet után Nikházi két méterről fejelt kapura, de Borsos (Dorog) hárítani tudott. A 25. percben a Dorog előtt adódott lehetőség, igaz Zuigébert majdhogynem hiába ugratta ki Kanalos, a játékos elesett, az akció pedig eredménytelenül zárult.

A második játékrészben a Siófok érezhetően nagyobb fokozatra kapcsolt, de Borsost nem igazán tudták meglepni. A kihagyott hazai helyzetekre dorogi részről érkezett is a válasz: a 84. percben egy hosszú kirúgást követően a házigazdáknak nem jött össze a felszabadítás, majd Tony-Markos Kanalos passzolt Mihajlo Rjasko pedig megszerezte a győztes gólt (0:1).

(Forrás: Nemzeti Sport Online)