Bár egy szettet megnyert, végül kikapott a Szegedtől a Dág

A MEAFC-Miskolc elleni siker után vereséget szenvedett a Férfi Röplabda NB I 1-4. helyért folyó rájátszásban a Dág KSE, mely április 23-án, szombaton 3:1-re kapott ki idegenben a Vidux-Szegedi RSE csapatától. A dágiak számára még két mérkőzés van hátra.

Zirigh Balázs fiai szoros mérkőzést játszottak a hétvégén: az első szettben 26:24-re maradtak alul a Szegeddel szemben, ám a következő játszmában a vendégeknek állt a zászló, 22:25-ös szettgyőzelemmel egyenlített a Dág.

A harmadik és negyedik játszmában a Szeged akarata érvényesült, előbb 25:16-ra, majd 25:21-re múlták felül a vendégeket. A Dág május 1-jén vasárnap a MÁV-Előre SC – Foxconn csapatát fogadja, majd május 7-én a MEAFC-Miskolc ellen zárja a rájátszást.

(Forrás és kép: hunvolley.info)